Reelika Holtsmeieri näitus “Kuni ma tulen tagasi maa peale, ma…” Paide Muusika- ja Teatrimajas

Tagasi kava juurde

Reelika Holtsmeieri akrüülinäitus Paide Muusika- ja Teatrimajas

Ürituse lava: Kultuur ja töötoad

Reelika Holtsmeier maalimisest ja kunstist:

"Maalima ajendab mind enamasti mingi lugu minu sees, mis kõlab või terviklikumalt pilti millestki loomas on. Sisekõne millegi suhtes. Kuna mul on üsna tibatillukene kihk tuntust koguda, nime teha või kunstiga midagi suurt saavutada, siis ma olen luues ning temaatikat valides üsna minimaalselt, kui üldse, millestki või kellestki mõjutatud. Oma ideid motiveerib mind realiseerima teadmine, et mitte miski pole niisama antud ja kohusetunne mõista, miks ja mida mulle antud on, mida mul jagada oleks - see on see jõud, mis mind liigutab.

Isiklikus plaanis huvitavad veel sellised valdkonnad nagu muusika, helid ja šamanism. Ma ei saaks öelda, et ma oleksin väga sügavalt looduslaps, aga mind kindlasti paelub kõik, mis on naturaalne, algupärane, loomulik ja sügav, kuid uus on mulle alati ainest ja väljakutseid pakkunud, seega ei taha ka ma sellest ääretult kaugeks jääda. Arvan, et sellel kõigel on oluline mõju minu loomele ja tahan seda väärtustada."

Holtsmeieri näitus "Kuni ma tulen tagasi maa peale, ma..." on Paide Muusika- ja Teatrimajas üleval alates 11. augustist kuni 29. septembrini. 

 

Detailid

Arutelu keel: Eesti
Arutelu juht:
Osalejad:
Korraldaja: Reelika Holtsmeier

Paide Muusika- ja Teatrimaja