Paide Teatri brunch Paide Muusika- ja Teatrimaja hoovis

Tagasi kava juurde

Paide Teatri brunch Paide Muusika- ja Teatrimaja hoovis

Ürituse lava: Kultuur ja töötoad

Paide Teatri brunch*

Öeldakse, et brunchi ehk hilise hommikusöögi mõtlesid välja ameeriklased, kes kuke kiremise peale ärgata ei suutnud, aga praemuna ikka tahtsid. Paide Teater kutsub 15. augustil kell 11.00 (üldiselt arvatakse, et kõik arukad kuked on selleks ajaks tõesti kiremise lõpetanud) kõiki Paide Muusika- ja Teatrimaja juurde, et juua tass-kaks-kolm kohvi ja rääkida täpselt sellest, mis parajasti pähe tuleb.

Miks? Sest ühes Arvamusfestivaliga tähistab Paide Teater oma sünnipäeva. Nagu ikka, aga natuke teisiti. Hommikul, mitte õhtul. Sooja annab kohv, mitte hõõguvad söed. Nagu ikka on kõik oodatud. Alati. Teatrisse on alati kõik oodatud. Kõik need, kes usuvad, et kõik on oodatud.

Meie keedame kohvi. Paneme valged linad laudadele. Teie? Teie küpsetage midagi ja võtke kaasa. Pannkooke või porgandipirukaid. Või ahjuõunu. Või omletti. Või midagi muud. Mida iganes. Ja tooge lilli. Või ärge tooge.

See ei ole lavastus.
See on hiline hommikusöök. See on sünnipäevapidu.
Oodatud on kõik lauakõned ja kohvitoostid.

Kui kohv on jahtunud ja jutus tekib hetkeks paus, on aeg liituda Arvamusfestivali meluga. Kellel arvamisest juba küllalt, võib panna pähe kõrvaklapid ja jalutada tunnikese „Labürindis“ (www.paideteater.ee/laburint)

* hiline hommikusöök hommikueine ja lõuna asemel

Üritus Facebookis

Detailid

Arutelu keel: Eesti
Arutelu juht:
Osalejad:
Korraldaja: