Arvamusfestivali rattaretk

Tagasi kava juurde

Arvamusfestivali rattaretk

Ürituse lava: Kultuur ja töötoad

Arvamusfestivali rattaretk toimub kolmandat korda!
 
Kas teadsid, et Arvamusfestival ei alga Paides, vaid hoopis Tallinnas Pirital, kus reede hommikul, 14. augustil kell 8:00 antakse stardipauk rattaretkele Tallinnast Paidesse. Osalema on oodatud Arvamusfestivalile suunduvad rattasõbrad, säästliku transpordi harrastajad ning kõik, kes armastavad tervislikku eluviisi ning värskes õhus liikuda. Rattaretk on jõukohane igale kogenud rattasõbrale, kuid kindlasti arvesta enne osalemist distantsi pikkusega ning vali omale sobiv ja heas korras velo! Kahe varasema aasta kogemus näitab, et esimesed huvitavad arutelud toimuvadki hoopis ratta seljas.
Alguspunktiks Tallinnas on Pirita Velodroom kell 8:00 ning seltskond saabub ratastel Paidesse kell 14:00 algavateks aruteludeks. Retke keskel ootab kosutuspaus söögi ja joogiga. Paides on ratturitele korraldatud duši all käimise võimalus ning olemas on ka turvaline rattaparkla.
Rattaretkega on kogu trassi pikkuses oodatud liituma ka need, kes kogu marsruuti läbida ei soovi. Täpsema rattaretke marsruudi kaardi postitame ürituse lähenedes.
Rattaretkele registreerimiseks on vajalik Facebookis registreerida.
NB! Rattaretkele registreerumine või seal osalemine ei taga automaatset sissepääsu Arvamusfestivalile. Jälgi registreerimisinfot lehelt https://2020.arvamusfestival.ee

Detailid

Arutelu keel: Eesti
Arutelu juht:
Osalejad:
Korraldaja: Sunly / Tuuliki Kasonen